fbpx

Sławomir Mentzen odwiedził Poznań. Przyszły tłumy

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Znany internetowy influencer i prezes Kongresu Polskiego Biznesu – Sławomir Mentzen odwiedził wczoraj Poznań. Znany ekonomista spotkał się ze swoimi fanami w restauracji Podanie, która znajduje się na stadionie miejskim w Poznaniu. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00 ale miejsc siedzących zabrakło już godzinę wcześniej. Cała sala szczelnie zapełniła się przybyłymi na spotkanie fanami. Niektórzy zmuszeni byli wysłuchiwać wystąpień z zewnątrz, ponieważ na sali nie było już miejsca.

Wydarzenie rozpoczęło się od przemów działaczy powiązanych z Kongresem Polskiego Biznesu. Następnie głos zabrał sam Sławomir Mentzen, który przez około 30 minut przemawiał na tematy gospodarcze i polityczne.

Rok temu jak jeździłem po Polsce z tą trasą, mówiłem że sytuacja jest zła ponieważ ten socjalistyczny, komunistyczny rząd nakłada na nas ciągle nowe podatki, utrudnia przepisy, dławi przedsiębiorczość, zabiera pieniądze zaradnym i rozdaje niezaradnym i że wszystko idzie w złym kierunku, ponieważ odwracamy tą transformację gospodarczą. (…) Patrząc z pespektywy tego roku, tego wszystkiego co się wydarzyło przez ostatnie 12 miesięcy od kiedy ostatni raz tutaj byłem, to muszę powiedzieć że jest jeszcze gorzej

– mówił Sławomir Mentzen.

Następnie rozpoczęła się seria pytań w której każdy mógł zadać pytanie. W pytaniach dominował temat podatków i przedsiębiorczości. Na końcu spotkania każdy mógł zrobić sobie zdjęcie ze Sławomirem Mentzenem.

fot: Kongres Polskiego Biznesu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4