fbpx

Spór o drogę w Zaniemyślu.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W poniedziałek odbyła się sesja Rady Gminy Zaniemyśl. Jednym z najbardziej gorących tematów na radzie była kwestia budowy nowej drogi przy ulicy Ogrodowej.

Wszyscy mieszkańcy tej ulicy są zdecydowanie przeciwni projektowi nowej drogi. Główną przyczyną ich sprzeciwu są wywłaszczenia zawarte w projekcie, a także fakt, że nowa drogą będzie zbyt ruchliwa. Mieszkańcy uważają, że okolica straci swój spacerowy charakter.

Mieszkańcy Zaniemyśla zwrócili się w tej sprawie o pomoc do posła Konfederacji Krystiana Kamińskiego. Poseł zdecydował się dokonać interwencji poselskiej. Interwencję w imieniu posła przeprowadzili dwaj działacze średzkiej Konfederacji, Adam Brzóstowicz i Kamil Bandosz.

Wspomniani działacze podczas rady odczytali tekst interwencji, a następnie przekazali go na ręce pani wójt. W załączniku skan Interwencji Poselskiej

.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_