fbpx

Szokujące podwyżki cen gazu w Wielkopolsce. Ponad 170% drożej!

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Niewyobrażalnie wielkie podwyżki cen gazu dotknęły mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne i Kazimierza. Ceny gazu mają w tych miejscowościach wzrosnąć nawet o ponad 170%! Mieszkańcy są przerażeni podwyżkami. Postanowili napisać petycję do spółki G.EN. Gaz Energia. W petycji piszą o “bandyckiej podwyżce”. Mieszkańcy chcą także zaskarżyć decyzję o podwyżce cen gazu do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 dnia na dzień zostaliśmy zaskoczeni wzrostem ceny gazu o 170 proc. Wprawdzie na rachunkach odbije się to trochę mniejszym wzrostem, ale i tak jest to ponad 100 proc. 

– komentuje sprawę wójt gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka.

W mieszkaniu mam 15 stopni, po 40 latach pracy chyba umrę z głodu lub zmarznięcia

– mówi jedna z mieszkanek Kazimierza.

Spółka która podjęła decyzję o podwyżce cen broni się argumentem iż podwyżki spowodowane są wzrostem cen surowca na rynku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4