fbpx

Tragedia w Śremie. W wyniku podpalenia zginał bezdomny

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Komenda Powiatowa Policji w Śremie zatrzymała 31-letniego bezdomnego podpalacza. W wyniku spowodowanego przez niego pożaru pustostanu w Śremie zginał 37-letni mężczyzna, też bezdomny.

Do całego zdarzenia doszło 1 kwietnia. O godzinie 17:47 średzkie służby otrzymały powiadomienie o pożarze pustostanu przy ulicy Mickiewicza. Na miejscu Policja zatrzymała 2 nietrzeźwych mężczyzn. Jeden miał ponad 2 promile alkoholu a drugi 3,5.

Jak ustaliło śledztwo mężczyźni ukradli paliwo ze stacji paliwowej, po czym udali się do pustostanu, gdzie spał ich kolega. Wtedy jeden z mężczyzn wpadł na pomysł aby wokół śpiącego kolegi rozpalić ognisko. Ogień niestety sięgnął śpiącego mężczyznę, który doznał oparzeń 90% ciała. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Siemianowicach Śląskich, gdzie następnego dna w wyniku obrażeń zmarł.

Podpalaczowi został postawiony zarzut podpalenia, w którego skutku doszło do śmierci 37-latka. Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu.

foto pixabay.com

źródło: www.srem.policja.gov.pl/

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4