fbpx

Tragiczny wypadek w Gminie Kaźmierz. Nie żyje 19 letni mężczyzna

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W sobotę 11 czerwca na drodze krajowej 92 w miejscowości Gaj Wielki doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce niezwłocznie przybyły służby ratunkowe , zastępy straży pożarnej oraz policja.

Wiadomo, że w jednym z aut znajdowały się dwie osoby – kierujący i pasażerka, którzy zostali uwięzieni wewnątrz pojazdu, natomiast kierujący drugim pojazdem wypadł z auta i znajdował się na poboczu.

Ze wstępnych ustaleń wynika , iż kierujący samochodem marki BMW 19-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz zjechał na pobocze aby uniknąć kolizji z innym uczestnikiem ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem 31-letniego mieszkańca powiatu średzkiego.

Policja próbuje ustalić tożsamość kierującego trzecim pojazdem, który prawdopodobnie przyczynił się do powstania zdarzenia.

Niestety 19-latek poniósł śmierć na miejscu, kierujący drugim pojazdem oraz pasażerka trafili do szpitala.

Jak informuje asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach na miejscu ustalono świadków zdarzenia.

Aleksandra Piwowarska

Źródło : eszamotuly.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_