fbpx

Trzeci medal dla Polski!

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Anna Puławska i Karolina Naja wywalczyły srebrny medal olimpijski w konkurencji K-2 na dystansie 500 metrów kobiet! Złoto zdobyły reprezentantki Nowej Zelandii, a brąz przypadł dla Węgier.

Polskie kajakarki rozpoczęły bardzo mocno i przez cały wyścig zajmowały miejsce medalowe. Rywalizacja była bardzo zacięta a trzecie Węgierki udało się wyprzedzić zaledwie o 0,1 sekundy.

Dla Anna Puławskiej jest to pierwszy w życiu zdobyty medal olimpijski. Dla Karoliny Naja, która pływa w poznańskim klubie Posnania, jest to trzeci medal na igrzyskach, ale najcenniejszy. Wcześniej zdobyła dwa brązowe medale.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4