fbpx

UWAGA! Pilnie poszukiwany 38-letni mieszkaniec Poznania.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Zaginął Piotr Lisiecki lat 38, mieszkaniec Poznania.

Pan Piotr po przechorowaniu Covid19 źle się czuł, dodatkowo cierpi na padaczkę. W dniu 31.01.2022 roku, po doznanym ataku padaczki został przywieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu przy ulicy Lutyckiej, który samowolnie opuścił około godziny 23:00. Ostatni kontakt telefoniczny miał ze swoją mamą ok. godziny 21:40 mówiąc że bardzo źle się czuje. Od tamtej pory jego telefon pozostaje nieaktywny, nie jest też wiadome co stało się z nim po opuszczeniu szpitala, gdyż nie powrócił do miejsca zamieszkania.


❗Rodzina pana Piotra bardzo się martwi gdyż nigdy wcześniej nie zdarzało się mu zrywać kontaktu z nimi❗
Mężczyzna prawdopodobnie posiada przy sobie dowód osobisty, telefon i plecak.
Szpitale zostały sprawdzone.
?Rysopis :
◾Wzrost: 178 cm,
◾Waga: 76 kg,
◾Włosy: jasny brąz,
◾Oczy: niebieskie,
◾Uszy: odstające.
?W chwili zaginięcia ubrany był w:
◾ciemną kurtkę z kapturem,
◾ciemną czapkę,
◾spodnie jeansy, poplamione,brudne,
◾miał przy sobie plecak.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub posiadają istotne informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Wilda pod numerem telefonu: 47 771 25 11 bądź kontaktując się z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4