fbpx

W szpitalu na ul. Polnej w Poznaniu przyszły na świat czworaczki.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak podaje portal jarocinska.pl w dniu wczorajszym w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Polnej w Poznaniu na świat przyszły czworaczki.

Szczęśliwymi rodzicami zostali są mieszkańcy Wilkowyi. Poród odbył się przez cesarskie cięcie.

Spodziewaliśmy się trojaczków, a tymczasem jedno mamy gratis – mówi szczęśliwy ojciec Błażej Maciejewski

Na świat przyszły trzy dziewczynki i chłopiec. Chłopiec waży 1.860 gramów, dziewczynki 1.750 gramów, 1.590 gramów, 1.240 gramów. Rodzice spodziewali się dwóch dziewczynek i chłopca.

Żona jest bardzo dzielna. Jestem z niej bardzo dumny. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jestem zszokowany, ale pozytywnie. Bardzo się cieszę, ale z tyłu głowy towarzyszą mi zmartwienia. Jak sobie poradzimy, ale teraz nie mamy już wyboru. Trzeba dać sobie radę – dodaje mężczyzna.

Źródło: jarocinska.pl

Fot. Pixabay.com

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4