fbpx

W żadnym z tramwajów nie było apteczki

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak informuje portal Epoznan w żadnym z tramwajów, które uczestniczyły w wypadku na rondzie Starołęka nie było apteczki.

Jak informowaliśmy wcześniej na rondzie Starołęka doszło do zderzenia dwóch tramwajów. Rannych zostało 31 osób, kilka ciężko. Na miejscu lądowały 2 helikoptery LPR, które przewiozły najciężej rannych do szpitala.

Okazuje się że nie ma przepisów które nakazywałyby wyposażanie pojazdów komunikacji miejskiej w apteczki. Inaczej się ma sprawa z autobusami dalekobieżnymi, które na wyposażeniu muszą mieć już apteczki.

fot: Paweł Malicki

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4