fbpx

Wielkopolska: Zaginęła studentka! Uczelnia publikuje zdjęcie

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Zaginęła 20-letnia studentka Akademii Kaliskiej. Kształci się na Wydziale Nauk o Zdrowiu tej uczelni. Mieszkała w akademiku Bulionik w Kaliszu. Od dłuższego czasu nie ma z nią kontaktu.

Poszukiwana nazywa się Weronika Gieburowska. Ma 20 lat, jest wysoka (ok.190 cm. wzrostu) i dobrze zbudowana. Ubrana była na czarno, buty a`la vans. Mieszka w akademiku Bulionik w Kaliszu. Ostatni kontakt telefoniczny odbył się 7 grudnia, w następnych dniach nie odbierała już telefonu od rodziny i znajomych. Nie powróciła do akademika.

Każdy kto rozpoznaję kobietę lub posiada informacje o niej jest proszony o kontakt z policją lub pod numerem 506628513.

Źródło: Akademia Kaliska

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4