fbpx

Zaskakujący sondaż – Solidarna Polska przekracza próg wyborczy

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Najnowszy sondaż przeprowadzony przez Centrum Badań Marketingowych Indicator, dał zaskakujący wynik. Sondaż sprawdził polityczne preferencje Polaków w przypadku wystartowania osobno partii tworzących dziś Zjednoczoną Prawicę. Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, to do sejmu dostałaby się Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry. Partia w sondażu zdobyła 5,2 procent poparcia, czym przekroczyła próg wyborczy dla partii politycznych.

W sondażu wybory wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 26,1% Polaków. Na drugim miejscu znalazła się Polska2050 Szymona Hołowni z rezultatem 17,8%. Trzecie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska z wynikiem 15,9%. Tuż za podium znalazła się Lewica z poparciem 8,2%, a Konfederacja w sondażu odnotowała poparcie na poziomie 6,1%. Do sejmu weszłaby też wcześniej wspomniana Solidarna Polska z poparciem 5,2%. Poza sejmem znalazło się Porozumienie Jarosława Gowina z wynikiem 1,6%.

Źródło: Centrum Badań Marketingowych Indicator

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4