fbpx

8-letni chłopiec ugodzony nożem w Kaliszu.

_
Salonty Kazimierz


W czwartek rano w jednym z mieszkań w Kaliszu przy ulicy Zamkowej 8-letni chłopiec został ugodzony nożem, trafił do szpitala. Rany cięte ma również jego matka. Z wstępnych ustaleń wynika, że to ona zaatakowała dziecko.

Jak podaje serwis kalisz.naszemiasto.pl 8-latek z ranami kłutymi klatki piersiowej został przyjęty na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że w wynajmowanym przez 33-latkę mieszkaniu doszło do ugodzenia nożem 8-letniego chłopca. Prawdopodobnie zrobiła to jego matka. Zarówno chłopiec jak i 33-latka, która również ma rany cięte zostali przetransportowani do kaliskiego szpitala. Matka jest w naszej dyspozycji. Czynności w tej sprawie trwają – mówi komisarz Witold Woźniak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Chłopiec był przytomny. Zajęli się nim chirurg i anestezjolog. Lekarze zaopatrzyli mu odmę i w trybie pilnym został przekazany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim – przekazuje Paweł Gawroński, rzecznik kaliskiego szpitala.

Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
Salonty Kazimierz