fbpx

ASKfm wprowadza czaty anonimowe

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

ASKfm, wielomilionowa globalna sieć społecznościowa uruchomiła Anonimowe Czaty, nową funkcję, o którą prosiło 70% użytkowników.

Za kilka lat miliony ludzi wspomną na ten moment, kiedy to otworzyli okno dusznego, ciemnego pokoju i otwarli drogę powiewowi świeżego, czystego powietrza. Uważamy, że darmowa, otwarta i bezpieczna komunikacja jest w sensie społecznym dla nas tym samym co w sensie fizycznym oddychanie. Zaprojektowaliśmy Anonimowe Czaty w ten sposób, że każdy bez względu na dystans społeczny, bez względu na jego pewność siebie lub jej brak, bez względu na to, czy jest bardziej, czy mniej rozmowny, może znaleźć kogoś, z kim mógłby się komunikować. I choć nadal nie widzimy końca pandemii, wierzymy, że darmowa, otwarta i bezpieczna komunikacja, którą zapewnia nasz Anonimowy Czat, jest tym, czego obecnie wszyscy potrzebujemy, jest jak świeże powietrze.

Pisze prezes ASKfm – Janis Grivinsa

Jak to się wszystko zaczęło?

Sieć społecznościowa ASKfm została uruchomiona w 2010 i od tego czasu ciągle się rozwija. Przez te lata ASKfm gromadził globalną sieć użytkowników liczącą 348 milionów, którzy wymieniają ponad 600 milionów pytań i odpowiedzi miesięcznie. W ciągu ostatnich trzech lat prawie pół miliona użytkowników z Polski zarejestrowało się w aplikacji.

Główną zaletą ASKfm jest anonimowość. Możesz znaleźć nowych przyjaciół, zadając im anonimowe pytania i dać się znaleźć innym, lub prowadzić swój blog, dzielić się sekretami bez ujawniania swojej tożsamości.

Od początku 2020, platforma zmieniła swój wygląd, wprowadziła własną walutę- monety ASKfm, wprowadziła własny rynek, program nagród dla influencerów, sekretne odpowiedzi i długo oczekiwany pakiet subskrypcji.

Warto dodać, że funkcja sekretnych odpowiedzi stała się bardzo popularna podczas swojego pierwszego tygodnia. Użytkownicy mogli ukrywać interesujące i intrygujące odpowiedzi przed wzrokiem ciekawskich i “sprzedać” je za monety. Innymi słowy, skorzystali z możliwości podzielenia się swoimi sekretami z innymi

CZATY – JAKI JEST CEL NOWEJ FUNKCJI APLIKACJI?

Jeszcze do niedawna komunikacja pomiędzy użytkownikami ASKfm była oparta jedynie na pytaniach i odpowiedziach.

Dzisiaj programiści ASKfm dodali nową i najbardziej wyczekiwaną funkcję – Anonimowe Czaty. Oznacza to, że komunikacja stała się szybsza, głębsza i bardziej realistyczna. Wszystkie czaty są publiczne, a uczestnicy mogą pozostać anonimowi.

Rozpoczęcie czatu jest tak proste, jak się wydaje; wszystko, co musisz zrobić to napisać swoją wiadomość pod odpowiedzią użytkownika. To, co czyni tę funkcję wyjątkową to to, że możesz napisać swoją odpowiedź zarówno otwarcie, jak i anonimowo. Liczba uczestników jest nielimitowana i każdy kto dołączy do czatu, zobaczy pełną konwersację. Dzięki temu możesz stworzyć konferencję setek użytkowników, komunikować się z klasami, grupami i całymi firmami.

Co więcej, możesz poczuć się bezpiecznie, jeśli chodzi o treści, które otrzymujesz w ramach czatu. Wszystkie zasady platformy odnoszą się także do tej nowej funkcji; dlatego wiadomości, które naruszają te zasady, zostaną natychmiast usunięte przez moderacje, która monitoruje bezpieczeństwo 24/7.

Jednym z kolejnych kroków rozwoju sieci społecznościowej ASKfm będą “zamknięte czaty dla dwojga” gdzie użytkownicy będą mogli komunikować się prywatnie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4