fbpx

Atak na furgonetkę fundacji Pro-Prawo do Życia.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Furgonetka jeżdżąca ulicami Poznania stała się po raz kolejny celem ataku.

Fundacja promująca życie zamiast aborcji jest coraz częściej obiektem różnej maści ataków. Fundacja wzięła sobie za cel uświadamianie społeczne skutków dokonywania aborcji. Działania te wśród niektórych wywołują agresje. Coraz częściej dochodzi do dewastacji a nawet pobić.

W trakcie przejazdu ulicami Poznania furgonetka fundacji zostatała zablokowana przez mężczyznę.

Chłopak najpierw zastopował furgonetkę a następnie zaczął pokazywać obraźliwe gesty. Zachowanie doprowadziło do zablokowania ruchu na al. Niepodległości. Po wezwaniu i przybyciu policji mężczyzna został spisany przez funkcjonariuszy. Sprawa jest w toku.

źródło- Fundacja Pro-Prawo do Życia https://fb.watch/lBj5wV7CaO/

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_