fbpx

Avenida znów się sypie!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Po raz kolejny mamy problemy techniczne w centrum handlowym Avenida. Tym razem we wtorek pojawiły się poważne pęknięcia w podłodze na I piętrze. Na szczęście, na razie nie jest to poważny problem, teren szybko zabezpieczono i nie utrudnia to zbytnio korzystania z centrum.

Kwestia jest w tym, że Avenida to centrum ściśle połączone z poznańskim dworcem głównym, a podłoga popękała w okolicach schodów ruchomych, umożliwiając przejście najkrótsza trasą z jednego z przystankow autobusowych na dworzec. Bywały już awarie tychże schodów – a każdy kto korzysta z dojścia do dworca od tej strony, przez centrum właśnie, wie, że droga okrężna zajmuje sporo czasu. Dodatkowo, w tym rejonie budynku walił się jego dach kilka lat wcześniej. O innych problemach technicznych co jakiś czas pojawiają się różne informacje. Budzi to poważne pytania o stan infrastruktury komunikacyjnej i handlowej w samym środku Poznania.

Dorota Betiuk

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_