fbpx

Będą odszkodowania od MPK dla poszkodowanych w wypadku na rondzie Starołęka

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn wczorajszego wypadku tramwajów na rondzie Starołęka. Poznański MPK deklaruje że współpracuje ze śledczymi, aby ustalić przyczyny i okoliczności wypadku. MPK Poznań jest również w kontakcie z ubezpieczycielem.

Poznański przewoźnik zapowiada odszkodowania dla poszkodowanych i ich rodzin. Został utworzony specjalny formularz o odszkodowanie.

Poszkodowani (albo ich bliscy) mogą pobrać ze strony www.mpk.poznan.pl/kontakt/napisz-do-nas formularz – wniosek o odszkodowanie, wypełnić go i przesłać na adres e-mail: kancelaria@mpk.poznan.pl bądź pocztą na adres Spółki, ewentualnie dostarczyć do siedziby przy ul. Głogowskiej 131/133 w Poznaniu.

– napisał MPK na swojej stornie.

fot: MPK Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_