fbpx

Będzie więcej kamer w Poznaniu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Miasto Poznań postawi nowe kamery monitoringu miejskiego na ulicach miasta. Kamery mają powstać zwłaszcza na obrzeżnych osiedlach miasta. Celem inwestycji ma być zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.

Monitoring ma powstać między innymi na Dębcu, Świerczewie i w rejonie Krzesin-Pokrzywna. Przy współpracy rad osiedli z urzędem miasta powstaje monitoring miejski w obrębie Krzyżownik – Smochowice, Fabianowa, Głównej, rejony osiedli Strzeszyna i osiedla Warszawskiego.

Oprócz obrzeżnych osiedli monitoring ma być uzupełniony w centrum miasta. Nowe kamery mają powstać przy ulicach Towarowej, Składowej, w pobliżu dworca kolejowego i na placu Kolegiackim.

Obecnie w poznaniu jest już blisko 1000 kamer monitoringu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4