fbpx

Cztery auta zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sielska/Jarochowskiego.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak podaje telewizja wtk.pl do zderzenia czterech samochodów doszło dziś około południa na poznańskim Górczynie. Nikomu nic poważnego się nie stało, ale w jednym z rozbitych aut było dziecko, które na wszelki wypadek pojechało do szpitala na badania.


Kolizja miała miejsce około godz. 12 na skrzyżowaniu ulic Sielskiej i Jarochowskiego. Zdjęcia dostaliśmy od jednej z czytelniczek naszego portalu.

– Doszło tam do kolizji czterech samochodów – mówi kom. Maciej Święcichowski z komendy wojewódzkiej policji. Mimo dość mocno rozbitych aut nikomu nic poważnego się nie stało. Jedynie dziecko, które brało udział w tym zdarzeniu, pojechało do szpitala na badania.

Dlatego policjanci zakwalifikowali to jako “kolizję”, a nie “wypadek”, o którym byłaby mowa w przypadku rannych. Mieszkańcy okolicy muszą się jednak liczyć z pewnymi utrudnieniami w miejscu, w którym doszło do zderzenia.

Źródło i fot: WTK.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_