fbpx

Domagają się kary dla lewicowej aktywistki która zaatakowała gazem kobietę

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznańscy działacze Młodzieży Wszechpolskiej złożyli dzisiaj wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec studentki Uniwersytet Medyczny w Poznaniu Adrianny Palus, która w miniony piątek zaatakowała gazem kobietę na oczach jej niepełnoletniego syna.

Przypomnijmy, w piątek przed Komisariatem Policji Poznań Stare miasto Adrianna Palus, która w 2019 roku startowała do Sejmu RP z list Lewicy, zaatakowała wychodzącą z komisariatu kobietę. Poszkodowana odbierała swojego 16-letniego syna zatrzymanego po piątkowej pikiecie Fundacji “Pro – Prawo do życia”. Między Adrianną Palus a wychodzącą kobietą nawiązała się sprzeczka w wyniku której Palus zaatakowała kobietę gazem.

To nie jest pierwsze zachowanie Adrianny Palus które odbiło się echem w poznańskich mediach. We wrześniu zeszłego roku Adrianna Paulus opublikowała na Facebooku wpis, w którym groziła gorszym traktowaniem swoich pacjentek tylko dlatego że mają inne poglądy niż ona.

Uważamy zachowanie pani Paulus za wysoce nieetyczne, karygodne i godzące w dobre imię Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego. Jest to kolejny przykład agresji ze strony lewicowych aktywistów, który musi spotkać się z negatywną reakcją ze strony opinii publicznej, jak również władz uniwersytetu.

Uzasadnili swój wniosek na konferencji prasowej działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

Źródło: Młodzież Wszechpolska Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4