fbpx

Ideologia wdziera się w życie Polaków.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera


Nauczyciele zmuszani do zwracania się do chłopca jak do dziewczynki? Takie obrazy zadomowiły się już w wielu państwach, tym nie mniej powyższy przypadek pochodzi z jednej z polskich szkół.

Jak donoszą prawnicy z Fundacji Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris genderowa poprawność polityczna właśnie zaczyna forsować progi polskich szkół. O czym dokładnie mowa? Chodzi o przypadek szykanowania nauczycieli przez dyrekcje jednej ze szkół. Dyrekcja szkoły uznała za zasadne zmuszać pedagogów do zwracania się do chłopca jak do dziewczynki. Nauczyciele zwrócili się o pomoc do Ordo Iuris. Prawnicy instytutu zaangażowali się w udzielenie pomocy prawnej nękanym pedagogom. Jeżeli dyrekcja szkoły nie zrezygnuje z prób zastraszenia nauczycieli, będziemy bronić pedagogów na drodze sądowej- obiecali prawnicy Instytutu.

Kilka miesięcy temu analogiczna sytuacja dotknęła studentów UAM po wprowadzeniu tzw ”polityki równościowej” na poznańskiej uczelni.

W podobnym tonie wystąpiła sytuacja w jednym z poznańskich szpitali. 21-letni mężczyzna podczas pobytu w placówce twierdził, że jest kobietą i kazał zwracać się do siebie ”Florentyna”. Zdezorientowani pracownicy szpitala przenieśli pacjenta na oddział kobiecy. Obecność mężczyzny na oddziale wywołało oburzenie kuracjuszek. Po skargach kobiet przebywających z ”Florentyną” na oddziale ordynator szpitala przeniósł pacjenta na oddział dla mężczyzn. Sytuacja obiła się szerokim echem. Środowiska radykalnej lewicy pochyliły się nad losem kuracjusza. Zaatakowano ordynatora oskarżając go o transfobię. To z kolei spotkało się z odzewem obrońców ordynatora. Prawnicy Ordo Iuris przygotowali list otwarty do Ministra Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta. Wyrażają w nim poparcie dla ordynatora i wzywają do przestrzegania praw pacjentów.

Ordo Iuris ostrzega o szkodliwym wpływie ideologii gender. Instytut wyraża przekonanie, że tylko systemowe rozwiązania mogą powstrzymać ekspansje ideologiczną. Jeżeli systemowe rozwiązania nie powstrzymają ideologii gender, jej szkodliwe wpływy dotkną niebawem każdego aspektu naszego życia. Nie tylko edukacji, ale także służby zdrowia, gospodarki, a nawet naszej wiary- piszą prawnicy Ordo Iuris

źródło- ordoiuris.pl

Yoast SEO

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_