„Od następnego sezonu Miasto Poznań nie będzie dofinansowywało systemu rowerów miejskich” – zapowiedział zastępca prezydenta Poznania Mariusz Wiśniewski. Na początek może kwota – 4 mln PLN. Tyle corocznie dopłacał ratusz…
„Od następnego sezonu Miasto Poznań nie będzie dofinansowywało systemu rowerów miejskich” – zapowiedział zastępca prezydenta Poznania Mariusz Wiśniewski. Na początek może kwota – 4 mln PLN. Tyle corocznie dopłacał ratusz…