fbpx

Kierowca dostawczego IVECO doprowadził do wypadku z rowerzystami. Szuka go Policja

Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 28 marca br. popołudniu w Rogalinku.

Kierujący samochodem dostawczym wraz z przyczepą typu laweta doprowadził do zderzenia z dwoma rowerzystami. Cykliści zostali ranni. W związku z tym policjanci proszą o kontakt świadków, a szczególnie te osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 28 marca br. około godz. 17.25 w Rogalinku, na 25,1 km drogi wojewódzkiej nr 431.

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem dostawczym Iveco wraz przyczepą typu laweta, kończąc manewr wyprzedzania dwóch rowerzystów jadących jeden za drugim, doprowadził do zderzenia z cyklistami, a następnie odjechał w kierunku Mosiny. Poszkodowani rowerzyści zostali przetransportowani do szpitala.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane, a szczególnie osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-11 w godz. 6.30 – 14.30 lub pod czynnym całą dobę nr alarmowym 47 77-156-13.

Źródło i fot. KMP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI