fbpx

Kierowca Ubera winny śmierci wyszedł na wolność.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Białorusin potrącił rowerzystkę ze skutkiem śmiertelnym, a sąd go uniewinnił.

Do fatalnego wypadku doszło 9 lutego. Prowadzący Ubera Białorusin doprowadził do wypadku na pasach, w wyniku czego 27 letnia kobieta poniosła śmierć. Białorusin był pod wpływem środków odurzających. Do tragicznego wypadku doszło w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego.

Sprawca spędził pół roku w areszcie. W sierpniu sąd wydał decyzje by wypuścić sprawcę wypadku na wolność. Nie pomógł nawet wniosek prokuratury by przedłużyć areszt i widmo grożącej kary 12 lat więzienia. Po nagłośnieniu sprawy prokurator wydał wobec obywatela Białorusi zakaz opuszczania Polski. Jak do tej pory nie udało się ustalić miejsca pobytu Aliaksandra S. Kierowca nie posiadający stałego pobytu w Polsce przepadł.

źródło-Fakt.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4