fbpx

Konfederacja krytykuje władze miasta Poznania. Poznań – miastem pieszego pasażera

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa poznańskiej Konfederacji w trakcie, której politycy partii podsumowali politykę władza miasta w zakresie prowadzonych i planowanych prac remontowych.

Konferencja została ironicznie zatytułowana “Poznań – miastem pieszego pasażera”. W trakcie konferencji Konfederacja zarzuciła władzom miasta brak jakiegokolwiek planowania prowadzonych prac, bezmyślne zamykanie dużych części miasta, kumulowanie prac w tym samym czasie co powoduje totalny chaos i brak alternatyw dojazdowych, brak konsultacji z innymi podmiotami odpowiedzialnymi za utrzymanie innych linii komunikacyjnych, ślepego betonowania miasta i niszczenia zielenie etc.

Piotr Wawrzyniak odniósł się również do wczorajszej konferencji prasowej lokalnych polityków PO określając ją mianem himalai hipokryzji. Przypomnijmy iż w jej trakcie przewodniczący klubu radnych KO Marek Sternalski stwierdził, iż Głos mieszkańców powinien być traktowany pozytywnie, a nie w kontrze do stanowiska miasta. Mieszkańcy chcą zachowania zieleni. Nie można kierować się wyłącznie zdaniem znawcy merytorycznego, trzeba także kierować się empatią i uwzględniać emocje mieszkańców.

Przedstawiciel Konfederacji zauważył, iż takie słowa Marka Sternalskiego – czołowego poznańskiego polityka PO – czyli partii rządzącej samodzielnie Poznaniem od lat brzmią komicznie. Nadto Piotr Wawrzyniak odnosząc się do powyższych słów radnego wskazał, na przykładzie ostatnich wydarzeń na poznańskiej Głuszynie – opisał jak w praktyce rządów polityków PO w Poznaniu wyglądają rzekome konsultacje i “wsłuchiwanie się głos mieszkańców miasta”.

Całość konferencji poniżej. Zapraszamy do przesłuchania.

Źródło: FB Paweł Malicki

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_