fbpx

Ktoś wyrzucił 21 słoików z jadowitymi pająkami w Mosinie

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Patrol straży miejskiej w Mosinie zabezpieczył 21 plastikowych słoików z jadowitymi pająkami. Najprawdopodobniej porzuconymi pająkami są ptaszniki. O znalezisku straż miejską poinformowała zaniepokojona mieszkanka, która spacerowała w okolicach Czerwonaka. Strażnicy miejscy skontaktowali się w tej sprawie z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. Znalezione pająki trafią pod opiekę hodowcy.

Porzucenie zwierząt stanowi przestępstwo więc o zdarzeniu poinformowano Policję. Niektóre z pojemników posiadały naklejone karteczki z nazwami pisane odręcznym pismem. Możliwe że przyczyni się to do ustalenia sprawcy i pozwoli wyciągnąć konsekwencje za ten czyn.

Zdjęcia: Straż Miejska w Mosinie

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_