fbpx

Piła: Zwęglone ciała w zgliszczach altany [WIDEO]

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Późnym czwartkowym wieczorem doszło do tragicznego pożaru altany na działkach rekreacyjnych ROD Kalinka w miejscowości Cyk (pow. Pilski). Jak informuje st. kpt. Paweł Kamiński PSP w Pile, po godzinie 22:00 strażacy dostali informację o pożarze altany – po przyjeździe stwierdzono, że pożar altany jest w bardzo rozwiniętym stanie i zagrażał sąsiadującym budynkom.

W akcji pożarniczej brały udział jednostki Ratowniczo-Gaśniczych z Piły oraz druhowie z OSP Szydłowo. W wyniku pożaru zawaliła się cała konstrukcja budynku która utrudniała akcję. W pogorzelisku zostały ujawnione dwa zwęglone ciała. Policja oraz prokuratura ustaliły, że prawdopodobnie odnalezione zwęglone ciała należą do około 70 letniej kobiety i mężczyzny. Akcja gaśnicza trwała do wczesnego rana, łącznie brało udział siedem zastępów straży pożarnej.
Sprawę bada prokuratura wraz z policją.

Źródło: Polsat
Źródło zdjęcia, wideo: Polsat, Straż Pożarna Piła Facebook, Wasze media Facebook

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4