fbpx

Kurierzy przewożą coraz więcej nielegalnych imigrantów.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Chaos na granicach rozzuchwala grupy przestępcze. Przewożenie nielegalnych imigrantów staje się intratnym biznesem.

Policjanci pełniący służbę przy granicy polsko-białoruskiej zatrzymali do kontroli kierowców dwóch aut marki skoda. Kierującymi było dwóch obywateli Ukrainy, a pasażerami siedmiu obywateli Iraku, którzy wcześniej nielegalnie przedostali się na teren Polski. W związku z podejrzeniem pomocnictwa do nielegalnego przekroczenia granicy policja zatrzymała kierowców. Pasażerowie z Iraku zostali przekazani Straży Granicznej. Po sprawdzeniu statystyk policyjnych okazało się, że kurierzy ci są odpowiedzialni za próbę przewozu 1472 osób nielegalnie przebywających na obszarze Polski.

Jak informuje rzecznik podlaskiej policji-od powstania kryzysu imigracyjnego na granicy z Białorusią policjanci zatrzymali w Podlaskiem ponad 370 tzw kurierów nielegalnych imigrantów, czyli osób przewożących nielegalnych imigrantów w głąb Polski lub za zachodnią granice.

źródło-wnp.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4