fbpx

Lotto: nowi milionerzy w Poznaniu i podpoznańskim Kaźmierzu!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szczęście dopisało w ostatnich dniach mieszkańcom Poznania i okolic.

Pierwsza wygrana padła 12 maja w Poznaniu w kolekturze przy ulicy Kościuszki 71. – Grający wygrał 1,2 mln złotych w Keno, czyli grze monitorowej, w której losowania odbywają się codziennie co 4 minuty. Na kuponie znalazło się 10 z 10 poprawnie wytypowanych liczb, a dzięki grze z Mnożnikiem wygrana była zwiększona dwukrotnie. Dodatkowo gracz przy zawieraniu zakładu wybrał stawkę x3, dzięki czemu może cieszyć się tak wysoką wygraną – podaje Totalizator Sportowy.

Wysoka wygrana trafiła się też w podpoznańskim Kaźmierzu. Mieszkaniec wygrał w Lotto Plus 1 mln złotych, w kolekturze przy ulicy Jana Pawła II 26.

W minioną sobotę został on 1448 Lottomilionerem w Polsce i pierwszym w Kaźmierzu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Joanna Oszmian

Źródło: epoznan

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_