fbpx

Strzelał do policjantów, poniósł śmierć!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do strzelaniny doszło we wtorek, 17 maja, we wsi Gorzewo w powiecie obornickim. Około godziny 13.50 policjanci drogówki zatrzymali do kontroli samochód dostawczy marki Iveco. Gdy podchodzili do auta, kierowca nagle zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg. Dwa kilometry dalej bus zjechał w polną drogę. Desperat wysiadł, wyciągnął broń i zaczął strzelać do policjantów, którzy odpowiedzieli ogniem.

Kierowca busa poniósł śmierć, dwaj policjanci z Obornik zostali poważnie ranni.

Jednego z nich zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, drugiego do szpitala zawiozła karetka.

Policja nie podaje na razie, kim był napastnik. Nie jest też jasne, dlaczego uciekał przed policjantami, a potem zaczął do nich strzelać.

Joanna Oszmian

Źródło: oborniki naszemiasto, fot. Polska Press

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_