fbpx

“Myszojeleń” i wiele innych zwierząt pojawiło się w poznańskim Zoo

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wielu nowych mieszkańców przyjechało ostatnio do poznańskiego Zoo. Jest w śród nich uwielbiany w Internecie, tak zwany “Myszojeleń” czyli kanczyl. Oprócz niego do zoo trafiły: samica zebry, samica żubra, para norek, lemur czerwonobrzuchy a także wiele żab. Nowe zwierzęta przejechały do poznańskiego zoo w ramach wymiany z innymi ogrodami.

Oprócz przybyłych z zewnątrz zwierząt w poznańskim zoo na świat przyszły ostatnio dwa pelikany kędzierzawe i jeden pelikan różowy.

Osoby, które chcą zobaczyć nowych i starych mieszkańców poznańskiego ogrodu zoologicznego mają taką okazję codziennie, w godz. 9-19 (kasy czynne są do godz. 18). W weekendy na zwiedzających zoo czekają dodatkowe atrakcje, m.in. opowieści o jego mieszkańcach, pokazowe karmienie oraz gry i zabawy.

fot: Poznan.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4