fbpx

Nadchodzi Poznań Game Arena!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznań Game Arena na terenie międzynarodowych Targów poznańskich zbliża się wielkimi krokami.

Już w najbliższy weekend, w dniach od 6 do 8 października odbędzie się najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika nowych technologii i gier. 6 pawilonów, wypełnionych po brzegi atrakcjami przywita zwiedzających w najbliższy weekend. Rekordowo ponad stu wystawców, szeroka gama gier czeka na uczestników tegorocznej edycji.

Poznań Game Arena jest największym wydarzeniem w tej części Europy. Na wydarzeniu swoją obecność zapowiedział Xbox i Bethesda. Bez wątpienia hitem tego sezonu będzie prezentacja gry Starfield.

źródło MTP, zdjęcie P. Nisiewicza

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_