fbpx

Awantura w Kępnie z udziałem Gruzina i Ukrainki.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W samo południe na Rynku w Kępnie doszło do rękoczynów, w które zaangażowani byli obywatel Gruzji i Ukrainka.

W trakcie przygotowań do policyjnego pikniku pod hasłem ”Za mundurem…Kępno sznurem” doszło do niespodziewanej awantury. Pijany obywatel Gruzji zaczął się agresywnie zachowywać w stosunku do strażaka. Na pomoc strażakowi przybył policjant, który postanowił obezwładnić agresywnego imigranta. Do akcji przyłączył się również zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Wspólnymi siłami udało się obezwładnić Gruzina. W pewnym momencie z pobliskiej kamienicy wyszła Ukrainka i rzuciła się na funkcjonariuszy. Po przybyciu na miejsce większej ilości policji Gruzin i Ukrainka trafili do aresztu. Jak się później okazało obywatelka Ukrainy jest już znana ze swojego agresywnego usposobienia. Podczas wcześniejszego Festiwalu Trzech Kultur zakłócała imprezę.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_