fbpx

Niebezpieczny pedofil Z Wielkopolski trafił w ręce policji.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do spektakularnego zatrzymania osobnika o skłonnościach pedofilskich doszło w Krzyżu Wielkopolskim.

Osobnik o imieniu Krystian wyspecjalizował się w pokazywaniu swoich intymnych części ciała nieletnim dziewczynkom w sieci. Przy pomocy video chatu masturbował się. Podczas nagrań dochodziło do wielu innych perwersyjnych zachowań. Używał to tego profilu innej osoby, tłumacząc, że zrobił, żeby ”popisać z dziewczynami”. Wśród ”dziewczyn” jak twierdzi były dziewczynki w wieku 11 i 13 lat. Swoje nagrania najczęściej prezentował będąc w lesie. Zachęcał dziewczynki do interakcji. Jest w lesie, pokazać ci się w kamerce? Mogę ściągnąć majtki spodnie- powiedział Krystian do rozmówczyni. Jak twierdził podczas nagabywań ”wiek jest nieważny”. Jak stwierdził,zdawał sobie sprawę, że popełniane czyny są przestępstwami a jednak instruował dzieci jak się masturbować. Zachęcał 11 letnią dziewczynkę by patrzyła jak się masturbuje i pokazuje filmik innym dzieciom.

Po zlokalizowaniu sprawcy przez patrol ECPO, przeprowadzeniu z nim krótkiego wywiadu sprawa została przekazana Policji.

Za ujawnieniem nagrania z ujęcia sprawcy stoją osoby, które powzięły sobie za cel walkę z przestępczością pedofilską w sieci. Jest to kolejny sukces Fundacji ECPU zajmującej się tropieniem powyższych przestępstw w przestrzeni internetowej.

źródło-Fundacja ECPU

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_