fbpx

Niesamowity zwrot akcji. Czesław Michniewicz selekcjonerem reprezentacji Polski.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Prezes PZPZ Cezary Kuleszka uwielba zaskakiwać. Wczoraj praktycznie pewne było, że stery reprezentacji Polski przejmie ponownie Adam Nawałka. Tymczasem jak donoszą największe serwisy sportowe w Polsce m.in. weszlo. com i meczyki.pl nastąpił gigantyczny zwrot akcji i selekcjonerem zostanie jednak Czesław Michniewicz.

Jak donosi weszlo.com Czesław Michniewicz w dniu dzisiejszym rozwiązał obowiązujący go kontrakt z Legią Warszawa i już nic nie stoi na przeszkodzie aby został w poniedziałek przedstawiony jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski.

Według informacji meczyki.pl w ostatnich dniach, a wręcz godzinach sprawa wyboru selekcjonera nabrała niesamowitego tempa. W czwartek Cezary Kulesza odezwał się do Adama Nawałki i wydawało się, że to on ostatecznie przejmie stery w kadrze po kilku tygodniach spekulacji i pojawianiu się w mediach wielu nazwisk – w tym Andrija Szewczenki, Marcela Kollera czy Jana Urbana. Panowie już kilka tygodni temu mieli ustalone ramy kontraktu, a teraz jedynie już rozmawiać o szczegółach.

Jednak szef federacji nie był do końca pewien tej opcji i po cichu sondował jeszcze jednego kandydata – Michniewicza. I to ostatecznie on przekonał do siebie prezesa związku. Prawdopodobnie podpisze krótki kontrakt, w którym głównym zadaniem będzie podjęcie się wygrania marcowych baraży do mundialu. 24 marca Polska gra z Rosją w Moskwie.

Można domniemywać, że taka decyzja Cezarego Kuleszy jest spowodowana chęcią odcięcia się od poprzednika na stanowisku prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który jak wiadomo był pomysłodawcą i zatrudnił Adama Nawałkę jako trenera reprezentacji Polski. Cezary Kulesza chciał dokonać samodzielnej, autorskiej decyzji aby nie kopiować rozwiązań poprzedników.

fot. twitter.com/czesmich

Źrodło: meczyki.pl, weszlo.com

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4