fbpx

Ogromne nieprawidłowości w Loterii Spisu Powszechnego! Czy loteria jest ustawiona?

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W rządowej loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 mogą wziąć udział osoby które same się spisały przez Internet i wyraziły chęć udziału w Loterii poprzez rejestrację na stronie loterii. W każdym losowaniu można wygrać 160 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 80 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł.

Niestety oglądając losowania można dopatrzeć się ogromnych nieprawidłowości które mogą sugerować że losowanie jest ustawione. Losowania podzielone są na województwa, w których biorą udział mieszkańcy poszczególnych województw. Podczas losowania widać jak maszyna lasująca pokazuje kolejno numery zgłoszeń, po czym się zatrzymuje a wyświetlane numery zostają zwycięzcami. Niestety możemy zauważyć że maszyna pokazuje te same numery zgłoszeń dla różnych województwach i to nawet w tej samej kolejności.

fot: YT Główny Urząd Statystyczny GUS

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4