fbpx

Partia KORWiN nie chce kładek, chce mostów w Poznaniu [Wideo]

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Przedstawiciele partii KORWiN w Poznaniu krytycznie odnieśli się do pomysłu budowy kładki pieszo-rowerowej pomiędzy Wildą a Osiedlem Piastowskim w Poznaniu. Uważają oni że Poznaniowi dużo bardziej potrzebne są mosty, które upłynnią ruch samochodowy w Poznaniu

Niestety jak wiemy nadbrzeże Warty w Poznaniu, jego infrastruktura jest co najmniej mierna. Władze miasta jaki i władze centralne chcą nam to urozmaicić i chcą nam ufundować kładki.

– mówi Jacek Olszewski .

Nie budujmy kładek. To są fanaberie i to w dodatku kosztowne. (…) Miastu potrzebne są mosty. Trzy takie mosty powinny powstać w Poznaniu.

– dodaje.

Dodatkowo działacze partii KORWiN w poznaniu zwracają uwagę na wysoki koszty budowy kładek. Wynosi on 95 milionów złotych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4