fbpx

Wielkopolska: Zaginęła staruszka! Policja i rodzina prosi o pomoc

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Około godziny 14:00 16 grudnia zaginęła 78-letnia staruszka z Górki Duchownej. Kobieta wyszła z domu bez telefonu i do tej pory nie wróciła.

Kobieta opuściła dom w kurtce, ale nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Najprawdopodobniej była ubrana na czarno, na głowie mogła mieć szarą czapkę, na nogach czarne buty, a na ramieniu beżową torebkę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej lub mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 47 77 31 260 lub pod numerem alarmowym 112.

Zostało opublikowane zdjęcie zaginionej:

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_