fbpx

Pasjonaci podziemi zapraszają na ”Poznańskie Mikołajki”.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Stowarzyszenie Pasjonaci Podziemi serdecznie zaprasza na ,, Poznańskie Mikołajki ” w niedzielę, 4 grudnia od godziny 11 do 19 do Poznania, przy ulicy Kościelnej 50.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin, dla najmłodszych, jak i dorosłych.
Na skwerze nad schronem iluminacje świetlne, fotobudki, kilkanaście dmuchańców – m.in. Święty, Renifer, choinka a wewnątrz schronu przede wszystkim zajęcia kreatywne, przystrojony obiekt jak i możliwość jego zwiedzania.

Ponadto Pasjonaci Podziemi przygotowali dla zwiedzających setki upominków w postaci cukierków, balonów, czapek Św.Mikołaja i innych.

Wejście do schronu stanowi dowolna cegiełka do skarbonki. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia ”nie znajdziesz tu komercyjnych stanowisk , tylko miejsce pełne pasji”.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_