fbpx

Pijana opiekunka do dzieci tłumaczy swój stan

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak informuje portal nowytomysl.naszemiasto.pl, w ubiegły wtorek doszło do zatrzymania opiekunki w Punkcie Dziennej Opieki w Zbąszyniu.

Policję poinformowała jedna z mam, która przyszła odebrać swoje dziecko.

Kobieta zeznała, że 34-latka jest kompletnie pijana, co potwierdziło przeprowadzone badanie, wykazujące 3 promile alkoholu we krwi.

Miała ona w tym czasie pod opieką piątkę dzieci.

Jak informuje rzecznik nowotomyskiej policji „dzieci były całkowicie bezradne, ponieważ opiekunka tylko leżała”. W sprawie prowadzone jest postępowanie pod kątem narażenia na utratę zdrowia i życia.

Dziennikarzom portalu udało się uzyskać komentarz samej opiekunki:

“Jest mi bardzo przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Mam obecnie wiele problemów prywatnych, o których nie chcę mówić. Wiem też, że to nie jest żadne usprawiedliwienie. Okazałam skruchę i rozmawiałam z rodzicami, którzy na ten moment niestety nie są w stanie mi wybaczyć. Zresztą nie dziwię się”

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_