fbpx

Powstaje kolejne dzieło twórców filmu “Powołany”

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Po “Powołanym” – filmie o kapłaństwie, który obejrzało ponad 2 miliony widzów, który zgromadził pełne sale szkolne uczniów oraz całe rodziny przy bardzo refleksyjnym obrazie, twórcy rozpoczęli nagrania do nowego filmu pod tytułem “Spowiedź generalna”.

Czy w bolesnych historiach ludzi wystarczy normalna, “klasyczna spowiedź”? Czy wiesz jak wielu ludzi zastanawia się nad tym, jak prawidłowo się wyspowiadać, by otworzyć się na łaskę miłosiernego Boga? Takie pytania stawiają w swoim nowym dziele twórcy filmu “Powołany”.

Każdy kto chciałby wesprzeć powstanie nowego filmu może to zrobić pod poniższym linkiem:

https://zrzutka.pl/vpdmr4

Film „Spowiedź generalna” jest kompendium wiedzy na temat wyjątkowej formy spowiedzi generalnej. Jego fabuła będzie opowiadała bardzo wzruszającą historię Kasi, która mimo licznych życiowych zakrętów chce naprawić swoje błędy. Jak to w życiu bywa, nie wszystko jest takie łatwe, jak się wydaje. Magda, zdradzona żona, nie wyobraża sobie pojednania z kochanką swojego męża – Kasią. Ta burzliwa historia, chęć nawrócenia i zadośćuczynienia za popełnione czyny będzie emocjonującym tłem spowiedzi do której zostanie zaproszony widz. Fragmenty dokumentalne filmu wyjaśnią najczęściej zadawane pytania odnośnie spowiedzi generalnej. Odbiorca filmu będzie mógł zobaczyć sakrament pokuty i pojednania od początku do końca. Prowadzone dialogi ze spowiednikiem sprawią, że na pewno każdy z nas odnajdzie w nich cząstkę siebie. Merytoryczne komentarze w postaci dokumentalnych przerywników będą wartościową wiedzą na temat tego trudnego sakramentu. Dzięki temu filmowi zmniejszymy nasz lęk przed opowiedzeniem swojego serca Panu Bogu w konfesjonale – wyjaśniają twórcy.

Pomysłodawcą projektu jest ksiądz Piotr Śliżewski, kapłan diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Internetowy ewangelizator (prowadzi m.in. portale DobraSpowiedz.pl , ZnajdzRekolekcje.pl, Ewangelizuj.pl, Gregorianka.pl), autor poczytnych książek, kierownik duchowy i rekolekcjonista.

Film powstał w wyniku współpracy z ekipą filmu “Powołany” ( aktualnie ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube) czyli Jankiem Sobierajskim i Andrzejem Kocubą. Ich wieloletnie doświadczenie w produkcjach z wartościami chrześcijańskimi sprawia, że każdy kolejny projekt okazuje się treściami bardzo przemawiającymi do serc odbiorców.

Piotr Wawrzyniak

Źródło i fot. : https://zrzutka.pl/vpdmr4

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_