fbpx

Konińscy kryminalni zabezpieczyli substancję krystaliczną.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Blisko pół kilograma substancji krystalicznej zabezpieczyli konińscy kryminalni w jednym z mieszkań przy ulicy Tuwima w Koninie.

Konińscy kryminalni w wyniku posiadanej wcześniej informacji ustalili, że w jednym z mieszkań bloku znajdującego się przy ulicy Tuwima, mężczyzna sprzedaje znaczne ilości narkotyków. Patrolując ulice Tuwima przed jednym z bloków zastali mężczyznę, który był właśnie podejrzewany o handel narkotykami. Wraz z mężczyzną udali się do jego mieszkania, gdzie po rozpytaniu wskazał miejsce, w którym znajdowały się narkotyki. W mieszkaniu prócz substancji krystalicznej, policjanci zabezpieczyli również przedmioty należące do mężczyzny: telefony komórkowe, notes z zapiskami imion i pseudonimów, przy których widniały kwoty, wagę jubilerską oraz gotówkę.

Mężczyzna doskonale jest znany w środowisku policyjnym, był już wielokrotnie karany oraz poszukiwany przez ograny wymiaru sprawiedliwości. Po raz kolejny o dalszym losie mężczyzny zadecyduję Sąd.

Źródło : KMP Konin

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_