fbpx

Pijany kierowca Mercedesa uderzył w dwa samochody. Wcześniej był poszukiwany przez sąd.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę, po południu. Policja otrzymała zgłoszenie, że na polach uprawnych ucieka mężczyzna, który spowodował kolizję w Nowej Wsi Królewskiej.

Mundurowi z Nekli zatrzymali 37-letniego sprawcę tego zdarzenia, który podjął dość krótką próbę ucieczki na widok radiowozu. Jednak stan, w którym znajdował się mężczyzna czyli 1,5 promila alkoholu we krwi uniemożliwił mu zgubienie policjantów Wykonany został również  test narkotykowy, który wykazał obecność zabronionego środka odurzającego THC. Dodatkowo okazało się, że jest  poszukiwany przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, do odbycia kary pozbawienia wolności.

„Mężczyzna kierując Mercedesem CLA nie mając do tego uprawnień w Nowej Wsi Królewskiej na łuku drogi zjechał na prawą stronę uderzając w bariery energochłonne a następnie na przeciwległy pas ruchu. Konsekwencją braku panowania nad prowadzonym pojazdem było zderzenie z nadjeżdżającymi kierowcami BMW oraz Fiata Punto”
 – przekazuje rzecznik policji.

37-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, gdzie usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Joanna Oszmian

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_