fbpx

Po wielkiej miłości z internetu zostały gigantyczne długi.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W ubiegłym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Kole zgłosiła się mieszkanka powiatu kolskiego, która padła ofiarą internetowego oszusta i podrywacza.

Kobieta nawiązała znajomość na jednym z popularnych portali społecznościowych z mężczyzną o obcojęzycznym imieniu i nazwisku, który podawał się za muzyka.

Kobieta nawiązała bliższą relację z nowo poznanym mężczyzną łącząc się z nim poprzez komunikator internetowy. Po tygodniu znajomości mężczyzna oświadczył, że wygrał dużą sumę pieniędzy oraz samochód i zachęcał kobietę aby ona przyjęła tę nagrodę w celu poprawienia jej warunków życiowych. Ponadto muzyk zaprosił pokrzywdzoną na swój koncert, który miał się odbyć w kwietniu w jednym z polskich miast.

Zauroczona kobieta zaufała bezgranicznie oszustowi i zaczęła przelewać mu pieniądze. Pierwszą kwotę przelała aby zakupić specjalną kartę dzięki, której będzie mogła obejrzeć koncert muzyka. Dalej kobieta przelewała pieniądze ponieważ według mężczyzny nagroda, którą miał jej podarować została zatrzymana na granicy i trzeba opłacić cło. Kobieta po zaciągnięciu kilku pożyczek wykonała przelewy na łączną kwotę ponad 50 000 złotych, prawie 4 000 dolarów i ponad 300 euro.

Jak się okazało do dnia dzisiejszego pokrzywdzona nie otrzymała obiecanej nagrody a rzekomy muzyk okazał się kolejnym internetowym oszustem żerującym na ludzkich emocjach. Po tej feralnej znajomości kobiecie pozostały tylko długi, które będzie musiała spłacić.

Źródło: KPP Koło

fot. Pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4