fbpx

Policja przerwała wesele w Malanowie

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policyjną interwencją zakończyło się przyjęcie weselne zorganizowane w sali bankietowej w Malanowie, w powiecie tureckim.
Jak poinformował w niedzielę PAP oficer prasowy policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski, funkcjonariusze policji i pracownicy sanepidu pojawili się w sali, w której odbywało się przyjęcie weselne w sobotę po godz. 19.00, po informacji o możliwości zorganizowania nielegalnego zgromadzenia.

 • Podjęliśmy czynności w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 165 par. 1 pkt. 1 Kodeksu Karnego.
  Na miejscu wylegitymowano 81 osób, uczestników zdarzenia, członków obsługi oraz zespołu muzycznego.
  Policjanci już wcześniej wiedzieli, że w tym lokalu planowana jest impreza i rozmawiali z właścicielem.
 • Policjanci kontaktowali się z właścicielem lokalu i informowali go, że naraża się na odpowiedzialność prawną – podkreśla Mateusz Latuszewski
  Sama interwencja przebiegała bardzo spokojnie, bez incydentów.
  Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku wydał decyzję o zaprzestaniu działalności organizowania imprez okolicznościowych, decyzja ta miała rygor natychmiastowej wykonalności. W związku z tym wszystkie osoby obecne w lokalu musiały go opuścić – powiedział PAP Latuszewski.
 • Ten incydent będzie przedmiotem policyjnego dochodzenia, z odpowiedzialnością muszą się liczyć także uczestnicy zgromadzenia – dodaje oficer prasowy KPP w Turku.
  Cała interwencja zakończyła się po godz. 23.00, policja nie podaje, skąd otrzymała informację o zgromadzeniu.
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4