fbpx

Pościg za motorowerem po ulicach Kalisza

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z KMP w Kaliszu zatrzymali 30 – letniego mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Kierując motorowerem zignorował polecenia do zatrzymania pojazdu i rzucił się do ucieczki.

Kilka dni temu, na terenie Kalisza policjanci patrolujący miasto chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę.

Funkcjonariusze jadący radiowozem włączyli sygnały i dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy przyśpieszył i zaczął uciekać. W pewnym momencie uciekinier wjechał na chodnik i kontynuował jazdę. Ostatecznie, kiedy oba pojazdy zrównały się, jeden z policjantów wyskoczył z radiowozu i zatrzymał kierującego skuterem mężczyznę. Okazało się, że kierowcą jednośladu był 30-letni kaliszanin. Mężczyzna usłyszał już zarzut – podaje kaliska policja.

Źródło: KMP Kalisz

Fot. Pixabay.com

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_