fbpx

Potrącił pieszego na Wildzie i próbował uciec z miejsca zdarzenia.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W sobotę 2 kwietnia ok. 18.00 na Dolnej Wildzie w Poznaniu kierujący pojazdem Hyundai Santa Fe potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych i próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Udaremnili mu to świadkowie tego wypadku – sprawca został zatrzymany przez policjantów, a poszkodowany 28-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Okazało się, że sprawca miał aktywny zakaz prowadzenia pokazów.

Śledczy po zebraniu dowodów w sprawie wnioskowali wraz z prokuratorem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3-miesięcy, a sąd przychylił się do ich wniosku.

Źródło i fot. KMP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_