fbpx

Poznań: Pęknięte drzewo w każdej chwili mogło się na kogoś zawalić. Interweniowali strażacy

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wczoraj Straż Miejska w Poznania otrzymała zgłoszenie od oficera dyżurnego o pękniętym drzewie przy ulicy Serafitek. Przechodzień zwrócił uwagę że drzewo w każdej chwili może się przewrócić na przechodzących lub przejeżdżających ludzi. Na miejsce przybyła Straż Miejska, która potwierdziła zagrożenie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli część ulicy taśmą i wezwali na miejsce strażaków, którzy dysponowali specjalistycznym sprzętem. Cała akcja trwała około 4 godzin i w tym czasie ul. Serafitek była nieprzejezdna.

Obecnie ulica jest przejezdna i bezpieczna.

Źródło: Straż Miejska Miasta Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4