fbpx

Poznań: Policja poszukuje tych osób!

_
Salonty Kazimierz

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmują się sprawą kradzieży pieniędzy w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 14 lipca br. przy ulicy Nad Potokiem w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmują się sprawą kradzieży pieniędzy w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 14 lipca br. o godzinie 13.10 w rejonie poznańskich Jeżyc. Tam, dwóch mężczyzn podających się za pracowników wodociągów weszło do mieszkania starszej kobiety pod pretekstem sprawdzenia drożności przepływu wody w rurach. Kiedy wyszli, seniorka zorientowała się, że została przez nich okradziona. 

Policjanci prowadzący postępowanie zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały dwóch podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzn. 

Każdego kto rozpoznaje mężczyzn ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Jeżyc pod numerami telefonów 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Źródło: KKP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
Salonty Kazimierz