fbpx

Próba ucieczki przed policją zakończona rozbiciem własnego auta

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do nocnego pościgu doszło w weekend na drogach powiatu słupeckiego. Policjanci z Posterunku Policji w Strzałkowie zatrzymali mężczyznę, którzy poruszając się samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg zakończył się rozbiciem BMW.

W nocy, 4 marca, w miejscowości Babin (pow. słupecki) kierujący samochodem marki BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kontynuował jazdę w kierunku Słupcy nadmiernie rozwijając prędkość. Na ulicy Powstańców Wielkopolskich stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie, uszkodził znak drogowy i rozbił swoje auto. Kierujący pojazdem trafił do policyjnego aresztu.

Kierowca był trzeźwy, jednak badanie narkotestem wskazało, że mógł prowadzić samochód będąc pod wpływem zakazanych środków. Pobrano od niego krew do dalszych badań – informuje Komenda Powiatowa Policji w Słupcy.

Prokurator zdecydował o oddaniu mężczyzny pod dozór Policji do czasu ostatecznej rozprawy w Sądzie z art. 178b Kodeksu Karnego, zagrożonego karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło & fot. KPP Słupca

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_