fbpx

Prowadził pod wpływem amfetaminy i z narkotykami w kieszeni !!!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Wysokiej zatrzymali mężczyznę, który prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy. Dodatkowo posiadał przy sobie kolejne porcje narkotyków. Za popełnione przestępstwa może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę policjanci pełnili służbę na terenie gminy. Chwilę przed godziną 1, zatrzymali do kontroli samochód marki Toyota, którym kierował 36-letni mężczyzna. Mundurowi zauważyli od samego początku, że kierowca był mocno zestresowany. Kilkukrotnie nerwowo chwytał za kieszeń od kurtki, co wzbudziło jeszcze większe podejrzenie u funkcjonariuszy.

Policjanci postanowili dokładnie sprawdzić kierującego. W pierwszej kolejności przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w wydychanym organizmie, które potwierdziło, że mężczyzna był trzeźwy. W dalszej części kontroli przypuszczenia funkcjonariuszy się potwierdziły. 36-latek w kieszeni swojej kurtki posiadał dwa woreczki strunowe z zawartością marihuany oraz amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany, a w związku z podejrzeniem, że mógł prowadzić pojazd pod wpływem środków odurzających został zabrany na specjalistyczne badania. Ich wstępny wynik potwierdził obecność amfetaminy w organizmie.

36-letni mieszkaniec gminy Wysoka usłyszał już zarzuty. Odpowie przede wszystkim za jazdę pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków. Za popełnione przestępstwa może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot. KPP Piła

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_